Ucierpiałeś z powodu błędu medycznego?

Profesjonaliści z naszej kancelarii doskonale znają się na przepisach prawnych dotyczących medycznego świata. Rozumieją także wszystkie zagadnienia związane z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wiemy, jak zaniżane są świadczenia. Jeżeli ucierpiałeś z powodu błędu medycznego, albo ktoś Ci bliski - zadzwoń do nas. Pomożemy uzyskać należną, sprawiedliwą rekompensatę.

błąd medyczny odszkodowanie

Odszkodowanie za błąd medyczny

Kiedy pracownik medyczny zapewnia opiekę niezgodną z normami, cierpią niewinni ludzie. Jeśli ty lub ktoś z twoich bliskich ucierpiał w wyniku błędu w sztuce lekarskiej, możesz mieć prawo do odszkodowania.

Błąd w sztuce medycznej ma miejsce, gdy pracownik medyczny nie przestrzega ogólnie przyjętych standardów opieki, powodując choroby, obrażenia i śmierć pacjentów.

Według badań błędy medyczne są trzecią główną przyczyną śmierci w Ameryce. Każdego roku z powodu błędów medycznych umiera ponad 250 000 osób, co plasuje ich na trzecim miejscu po chorobach serca i nowotworach. Niezliczona liczba innych osób cierpi z powodu niepotrzebnych powikłań, skutków ubocznych i chorób wtórnych. 

Roszczenia z tytułu błędów medycznych różnią się pod względem rodzaju zaniedbania i wynikających z niego obrażeń. Wspólną cechą jest trudność, jaką napotykają ofiary w udowodnieniu swoich roszczeń i uzyskaniu odszkodowania.

odzyskiwanie błędów medycznych

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za

Wypadek w miejscu publicznym

Wypadek samochodowy