Odzyskamy odszkodowanie

Jesteśmy niezależną kancelarią prawną świadczącą kompleksowe usługi prawne, zapewniającą klientom indywidualnym i firmom najwyższej jakości porady prawne i reprezentację po rozsądnych kosztach. Odzyskujemy odszkodowanie lub zwiększamy jego kwotę - zarabiamy, nie uda nam się - nie zarabiamy. Współpracując z nami, niczego nie możesz stracić.

odzyskamy odszkodowanie

O nas

Założona w 1976 roku w woj. świętokrzyskim, firma ta stała się jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych, a obecnie ma ugruntowaną pozycję wiodącej firmy prawniczej w Polsce.

Nasi adwokaci są dumni z tego, że zapewniają niezawodne porady ekspertów i praktyczne wsparcie dla lokalnej społeczności, a także w innych częściach kraju, czasem nawet poza granicami. W kancelarii wierzymy w budowanie silnych i opartych na zaufaniu profesjonalnych relacji ze wszystkimi naszymi klientami. Niezależnie od tego, czy zwracasz się do nas jako osoba prywatna, czy też szukasz porady z zakresu prawa handlowego, możesz być pewien, że wykorzystamy nasze bogate doświadczenie, aby chronić Twoje interesy oraz interesy Twojej firmy - z wiedzą, zrozumieniem i wyczuciem.

Dlaczego my?

Nasz dział nieruchomości i usług biznesowych prowadzi szeroką działalność na rzecz lokalnych i krajowych przedsiębiorstw, różnych małych i średnich firm, inwestorów, właścicieli gruntów, rolników i deweloperów. Od dawna współpracujemy także z wieloma przedsiębiorstwami komercyjnymi, takimi jak agenci nieruchomości, właściciele nieruchomości. Przekonasz się, że:

  • myślimy przyszłościowo,
  • jesteśmy otwarci i przyjaźni,
  • z przystępnym, empatycznym podejściem do trudnych sytuacji osobistych,
  • przedsiębiorczość to nasza domena,
  • najlepszym w swojej klasie podejściem do spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,
  • mamy ogromną skuteczność w odzyskiwaniu odszkodowań.

Co możemy zaoferować?

Nasz najwyższej klasy dział obsługi klientów prywatnych składa się z partnerów i prawników, którzy specjalizują się w szerokim zakresie dyscyplin prawnych, w tym testamentach. Specjalizujemy się również w sprawach o odszkodowanie za obrażenia ciała, odszkodowaniach za wypadki samochodowe, rozwodach i prawie rodzinnym, nieruchomościach mieszkalnych, rozwiązywaniu sporów, odszkodowań związanych z pracą czy wypadkami w miejscach publicznych.

Posiadamy własny dział inwestycyjny składający się z profesjonalistów finansowych wykwalifikowanych w zakresie doradztwa inwestycyjnego, powierniczego i planowania podatkowego.

Stale promujemy wartości naszej firmy i wsłuchujemy się w punkt widzenia naszych klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś naszym obecnym klientem, czy też szukasz kancelarii prawnej, która będzie dla Ciebie odpowiednia, chcemy się z Tobą skontaktować. Zostaw nam swój adres e-mail!

Odszkodowanie za wypadek w pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracy

Jeżeli Tobie lub komuś z Twoich znajomych przydarzył się wypadek w pracy, zgłoś się do nas. Pomożemy z uzyskaniem sprawiedliwego odszkodowania.

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Bliska Ci osoba zmarła z powodu wypadku? Zdarzenie miało miejsce podczas jazdy samochodem, w miejscu publicznym lub pracy? Zadzwoń - pomożemy.