Miałeś wypadek samochodowy?

Możesz uzyskać wysokie odszkodowanie, znacznie wyższe niż to, które przyznała (o ile w ogóle) Ci ubezpieczalnia. Notorycznie towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają wypłacane świadczenia, a my odzyskujemy dla Ciebie jak najwyższą możliwą kwotę. Dowiedz się więcej.

Wypadek samochodowy - odszkodowania

Wypadek samochodowy może spowodować poważne obrażenia ciała i inne szkody (np. materialne). Po wypadku należy niezwłocznie skontaktować się ze sprawdzoną kancelarią prawną, która wie, jak uzyskać odszkodowanie, które pokryje poniesione straty.

W naszej kancelarii wiemy, że w razie wypadku Twoje potrzeby prawne muszą zostać szybko zaspokojone. Nasi współczujący prawnicy specjalizujący się odszkodowaniach w wypadkach samochodowych mogą pomóc Ci w złożeniu roszczenia ubezpieczeniowego lub pozwu o odszkodowanie za obrażenia ciała.

Dlaczego współpraca z adwokatem specjalizującym się w wypadkach samochodowych jest tak ważna?

Większość wypadków samochodowych nie wydarzyłaby się, gdyby inni kierowcy przestrzegali zasad ruchu drogowego, na których wszyscy polegamy. Szkody wyrządzone przez nieuważnych kierowców są potęgowane przez fakt, że firma ubezpieczeniowa i pracodawca kierowcy natychmiast przystępują do pracy, aby uniknąć odpowiedzialności wobec ofiary.

Dlatego tak ważne jest, aby omówić wszystkie opcje z doświadczonym adwokatem specjalizującym się w odszkodowaniach przy wypadkach samochodowych, który nie tylko wie, przez co przechodzisz, ale ma również doświadczenie i środki, aby stawić czoła dużym firmom ubezpieczeniowym.

Możemy pomóc Ci w dochodzeniu odszkodowania poprzez roszczenie ubezpieczeniowe lub pozew w sprawie wypadku samochodowego.

Do najczęstszych strat i wydatków, o które walczy nasza kancelaria, należą:

  • Uszkodzenie mienia
  • Przeszłe i przyszłe koszty leczenia medycznego
  • Utracone wynagrodzenie
  • Utrata możliwości zarobkowania
  • Ból i cierpienie
  • Udręka emocjonalna
  • Utrata współżycia społecznego (relacji z małżonkiem)
  • Utrata radości z życia

W niektórych przypadkach można ubiegać się o odszkodowanie za straty moralne, które ma na celu ukaranie winnego czynu kierowcy. Jeśli Twoja bliska osoba zmarła w wyniku wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym, również masz możliwość uzyskania odszkodowania.

Szkoda majątkowa

W razie wypadku samochodowego można uzyskać pieniądze za szkody majątkowe, w tym wartość samochodu i innego mienia, które zostało uszkodzone w wypadku.

W niektórych przypadkach samochód może zostać uznany za "szkodę całkowitą" i będzie można uzyskać pieniądze za jego całkowitą wartość. Aby ubezpieczyciel mógł stwierdzić, że Twój pojazd jest stratą całkowitą, koszt naprawy plus wartość odzyskanego mienia musi przekroczyć godziwą wartość rynkową sprzed wypadku. Jeśli pojazd jest szkodą całkowitą, przysługuje Ci prawo do uzyskania godziwej wartości rynkowej pojazdu przed wypadkiem.

Niestety, firmy ubezpieczeniowe często stosują procedury, które przypisują Twojemu pojazdowi niższą wartość, niż rzeczywista. Porozmawiaj z adwokatem specjalizującym się w odszkodowaniach po wypadkach samochodowych o tym, jak prawidłowo wycenić wartość Twojego pojazdu. Nie bój się odrzucić pierwszej oferty ubezpieczyciela dotyczącej wartości Twojego samochodu.

Jeśli Twój pojazd zostanie uznany za uszkodzony, ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie za szkodę całkowitą. Powinieneś omówić z prawnikiem sposób, w jaki ubezpieczyciele określają wartość gotówkową pojazdu, a także sposób negocjowania najlepszej możliwej wypłaty.

Jeśli po wypadku Twój pojazd nie nadaje się do jazdy, porozmawiaj z prawnikiem o roszczeniu z tytułu utraty możliwości korzystania z niego. Roszczenie to ma na celu uzyskanie odszkodowania za dni, w których nie można prowadzić pojazdu.

odszkodowania za błędy medyczne

Zobacz także

Specjalizujemy się także w odszkodowaniach za błędy medyczne. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich został poszkodowany z powodu błędu medycznego - możemy wyegzekwować od towarzystwa ubezpieczeniowego wysoką rekompensatę. Zdobądź pieniądze i zwrot kosztów leczenia, dojazdów do szpitala, zadośćuczynienie za traumę i urazy psychiczne. Zadzwoń - pomożemy.

miejsce publiczne wypadek odszkodowania

Zobacz także

Doznałeś wypadku w miejscu publicznym? A może ktoś z Twoich bliskich potknął się, poślizgnął lub przewrócił na chodniku, w parku, szkole, galerii handlowej? Zapewne nie wiesz, od kogo egzekwować odszkodowanie. Nasza firma doskonale wie, do którego ubezpieczyciela wysłać prośbę o zapłatę. Zazwyczaj później wchodzimy na drogę sądową. Zadzwoń - odzyskamy najwyższe możliwe odszkodowanie.