Wypadek w pracy?

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów bez najmniejszego ryzyka!

Odszkodowanie za wypadek w miejscu pracy

Odszkodowanie za wypadek w miejscu pracy

Niektórzy pracodawcy próbują bagatelizować lub unikać swoich obowiązków wobec poszkodowanych pracowników. Próbują zrzucić winę na Ciebie, zamiast wziąć odpowiedzialność za niebezpieczne warunki pracy.

Masz prawo do ubiegania się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu odniesiony w miejscu pracy. Doświadczony adwokat specjalizujący się w odszkodowaniach pomoże Ci odzyskać rekompensatę i zwrot kosztów za leczenie, utracone zarobki, niepełnosprawność i traumę emocjonalną.

Nasi adwokaci specjalizujący się w obrażeniach odniesionych w miejscu pracy pomagają klientom w całym kraju. Rozumiemy presję finansową, jaką wypadek przy pracy wywiera na Ciebie i Twoich bliskich. Pozwól nam zająć się roszczeniami ubezpieczeniowymi i szczegółami prawnymi, abyś Ty mógł skupić się na tym, by powrócić do zdrowia.

Co należy zrobić po wypadku w miejscu pracy?

Niezależnie od tego, czy doznałeś urazu na platformie wiertniczej, czy też doznałeś urazu związanego z powtarzającym się stresem w pracy asystenta administracyjnego, priorytetem jest dla ciebie opieka medyczna. Jako prawnicy specjalizujący się w sprawach wypadków w miejscu pracy, widzieliśmy tragiczne konsekwencje czekania na pomoc medyczną.

Po uzyskaniu pomocy medycznej powiadom swojego przełożonego o wypadku lub urazie. Te dwa kroki - uzyskanie dokumentacji medycznej dotyczącej obrażeń i powiadomienie przełożonego - są kluczowymi elementami w dochodzeniu całkowitego i sprawiedliwego odszkodowania za wypadek w pracy.

W Twoim interesie jest współpraca z adwokatami i radcami prawnymi zaznajomionymi z prawem i środowiskiem odszkodowawczym, dotyczącym przede wszystkim odpowiedzialności i zaniedbań związanych z urazami w miejscu pracy.

Odszkodowanie za obrażenia odniesione w miejscu pracy

Masz prawo do ubiegania się o odszkodowanie za obrażenia związane z pracą. Nasza firma odzyskała już miliony dla klientów. Możesz zostać jednym z nich.

Koszty medyczne

Zasługujesz na odszkodowanie za przeszłą i przyszłą opiekę medyczną. Opieka ta może obejmować koszty podróży do i z wizyt lekarskich, opiekę w domu, domowe środki medyczne, leki na receptę, rehabilitację fizyczną, leczenie zdrowia psychicznego i inne.

Utracone wynagrodzenie

Możesz domagać się odszkodowania za zarobki utracone w czasie rekonwalescencji po urazach. Załóżmy, że możesz wrócić do pracy, ale Twoje dochody są niższe z powodu częściowej niepełnosprawności i ograniczonych możliwości fizycznych. W takim przypadku będziemy walczyć o uzyskanie przyszłych utraconych zarobków.

Ból i cierpienie

Urazy w miejscu pracy powodują cierpienie emocjonalne i fizyczne. Ból i cierpienie to ogólny termin określający te szkody, które zasługują na zadośćuczynienie.

Udręka psychiczna

Nie wszystkie niewygody i cierpienia, których doświadczasz są fizyczne. Nasi adwokaci starają się o odszkodowanie za emocjonalne i psychiczne konsekwencje wypadku przy pracy, w tym gniew, frustrację, żal, depresję i lęk czyli zadośćuczynienie.

Zniekształcenia i blizny

Jeśli uraz związany z pracą spowodował znaczne blizny lub oszpecenie wyglądu zewnętrznego, możesz otrzymać dodatkowe odszkodowanie.

Niepełnosprawność/ograniczenia fizyczne

Niektóre urazy w miejscu pracy powodują tymczasową lub trwałą niepełnosprawność. W zależności od ograniczeń fizycznych spowodowanych obrażeniami możesz być uprawniony do otrzymania odszkodowania.

Zmniejszona zdolność do pracy zarobkowej

Całkowita lub częściowa trwała niepełnosprawność może wpłynąć na twoje przyszłe możliwości zarobkowe. Prawnik specjalizujący się w prawie pracy może starać się wypełnić lukę finansową między twoimi możliwościami zarobkowymi sprzed i po wypadku.

Obniżona jakość życia

Niepełnosprawność lub zniekształcenie ciała może trwale zmienić twoje życie i przyszłość. Niezależnie od tego, czy jest to konieczność rezygnacji z uprawiania ukochanego sportu, czy niemożność prowadzenia samochodu, należy Ci się odszkodowanie za obniżoną jakość życia.

Niewypłacalne wydatki

Możesz starać się o zwrot lub odszkodowanie za ważne wydatki poniesione w związku z wypadkiem lub obrażeniami.

Utrata konsorcjum

Obrażenia odniesione w miejscu pracy często wpływają na intymne relacje między partnerami i małżonkami. Adwokat może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania, jeśli z powodu obrażeń nie możesz cieszyć się relacjami małżeńskimi lub mieć dzieci.

Doznałeś wypadku w pracy?

Ubezpieczalnia nie chce wypłacić lub zaniżyła Twoje odszkodowanie? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Bądź na bieżąco

Subskrybuj